JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest niedziela, 02 stycznia 2011 r. 2 dzień roku

Certyfikat ISO 9001:2008
Start arrow Sport
Sport
Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu w Myślenicach Nr V/32/2003 z dnia 27.03.2003 r. przyznawane są nagrody w dziedzinie sportu osobom indywidualnym lub zespołom. Nagrody są corocznie przyznawane za osiągnięcia w roku poprzednim lub za całokształt działalności.

Pliki do pobrania:


W dziedzinie sportowych osiągnięć trenerskich nagrody za 2002 rok przyznano:
  1. Władysławowi Piątkowskiemu – trenerowi piłki ręcznej KS „Gościbia” w Sułkowicach za całokształt osiągnięć trenerskich, a w szczególności za:
    • Osiągnięcie awansu do ekstraklasy – najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet z drużyną „Gościbia” – Meble Ryś Sułkowice.
  2. Sylwii Jaśkowiec – zawodniczce LKS Wiśniowa w narciarstwie klasycznym obecnie uczennicy LO w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku za:
    • 1 złoty i 2 srebrne medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz 1 srebrny i 1 brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, udział w Mistrzostwach Świata Juniorów i zakwalifikowanie się do Kadry Olimpijskiej – Turyn 2006.
  3. Grupie kolarskiej „Iskra” Głogoczów za:
    • srebrny medal Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim, dwa złote medale na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, piąte miejsce na Mistrzostwach Polski, srebrny medal na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, czwarte miejsce w Pucharze Polski i Challange Polski, szóste i siódme miejsce w Międzynarodowych Wyścigach Grand Prix Skoda Auto, piąte miejsce na Mistrzostwach Polski, pierwsze miejsce – zespołowo na Mistrzostwach Małopolski – w roku 2002
    • udział w 50 imprezach kolarskich w całej Polsce – w roku 2002
    • reprezentowanie i promowanie Powiatu w całym kraju
    • najlepsi zawodnicy tej grupy to: Mróz Jerzy, Sikora Tomasz – w 2003 roku nie podjął treningów, Tylek Sabina, Makuch Anna, Rzeszutko Adrian, Tylek Mateusz, Seweryn Marzena, Pająkowski Paweł.
    • Trener i twórca sukcesów „Iskry” – Józef Tylek
  4. Drużynie piłkarek ręcznych „Gościbia” Meble – Ryś Sułkowice za:
    • uzyskanie „historycznego” awansu do ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet



W dziedzinie sportowych osiągnięć trenerskich nagrody za 2003 rok przyznano:
  1. Jerzemu Biczowi – trenerowi siatkówki KS „Dalin” w Myslenicach za całokształt osiągnięć trenerskich, a w szczególności za:
    • Osiągnięcie awansu do ekstraklasy – najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet z drużyną „Dalin” Myślenice.
  2. Sekcji zapasów KS „Dalin” – zawodnikom: Kamilowi Dzieży, Wojciechowi Grywalskiemu, Maciejowi Szatanowi, Szymonowi Rysiowi za m. in:
    • Srebrny medal OOM, uczestnictwo w Mistrzostwach Europy Kadetów, członkowstwo Kadry Województwa Małopolskiego juniorów, I i II i III miejsce w Turnieju im. W. Ruska, I i II miejsce w Turnieju Barbórkowym, I i III miejsce w Międzynarodowym Turnieju im. R. Dworoka, członkowstwo Kadry Województwa Malopolskiego kadetów, II miejsce w Pucharze Polski kadetów, godne reprezentowanie Klubu, Powiatu, Województwa i Kraju na zapaśniczych matach.
  3. Parze tanecznej: Tomaszowi i Ewelinie Rosie za:
    • dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie tańca towarzyskiego, wysokie miejsca w Turniejach ogólnopolskich i miedzynarodowych oraz za uzyskanie klasy tanecznej „A” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych co odpowiada klasie mistrzowskiej krajowej w sporcie.
  4. Żeńskiej drużynie siatkówki KS „Dalin” za:
    • uzyskanie „historycznego” awansu do ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce kobiet
  5. Władysławowi Pazdurowi – trenerowi, nauczycielowi, wychowawcy i działaczowi sportowemu za:
    • 47 lat twórczej, pełnej pasji i poświęcenia społecznej pracy na rzecz upowszechniania kultury fizycznej oraz za fachowość, skromność i powszechny szacunek w środowisku



W dziedzinie sportowych osiągnięć trenerskich nagrody za 2004 rok przyznano:

  1. Irenie Bubuli – trenerowi narciarstwa klasycznego LKS „Wiśniowa” za całokształt osiągnięć trenerskich, a w szczególności za:
    • III miejsce LKS Wiśniowa w Pucharze Polski, III miejsce sztafety młodziczek w Mistrzostwach Polski, 4 złote medale Mistrzostw Polski – Istebna 2004, złoty medal Mistrzostw Polski sztafety juniorek młodszych – Istebna 2004, pięć medali OOM – Ustrzyki Dolne 2005, (3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy), Mistrzostwo Świata Lekarzy i Farmaceutów, I miejsce w Biegu Gąsieniców, udział i czołowe lokaty w Biegu Podhalańskim, Biegu Hetmańskim, Biegu Piastów, Pucharze Bieszczad, Pucharze TZN, Ogólnopolskich Spotkaniach UKS-ów, Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadzie, Biegu B. Włosika, Biegu Po Ziemi Makowskiej, komandor Biegu Sztafetowego Szlakami Walk Partyzanckich i wiele innych sukcesów zawodniczek i zawodników prowadzonych przez Irenę Bubulę.
  2. Leonowi Wątorowi – trenerowi pływania MSP Aquarius w Myślenicach za stworzenie od podstaw grupy pływaków osiągających sukcesy na pływalniach Małopolski, a także, coraz częściej, na arenie ogólnopolskiej.
  3. Adrianowi Rzeszutko – czołowemu kolarzowi górskiemu Polski w kategorii junior - Arkus Vip „Iskra” Głogoczów m. in. za:
    • zwycięstwo w kilkunastu ogólnopolskich wyścigach w roku 2004
    • uczestniczyl w wyścigach międzynarodowych zajmując czołowe lokaty
    • reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Europy
    • wice Mistrzostwo Polski w kolarstwie górskim – Kielce 2004
  4. Radosławowi Czai - bokserowi KS „Górnik” Wieliczka, zam. w Gruszowie za:
    • I miejsce w OOM w 2004 r
    • III miejsce w XXVIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „O Czarne Diamenty”
    • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Usti/Łabą
    • I miejsce w el. strefowych PP Juniorów – Kielce 2004
    • II miejsce w XXXI Ogólonopolskim Turnieju Bokserskim „O Ciupagę Góralską” – Żywiec 2004
    • II miejsce w finale PP kadetów – Knurów 2004
    • Vice-mistrzostwo Polski Juniorów w boksie – kwiecień 2005
  5. Magdalenie Pułce – pływaczce MSP Aquarius za:
    • Mistrzostwo Polski 13-latków na 100 m zm.
    • III miejsce w mistrzostwach Polski 13-latków na 100,200,400 m dow.
    • Vice-mistrzostwo Polski 12-latków na 200 m dow.
    • III miejsce w mistrzostwach Polski 12-latków na 100 m dow.
    • Powołanie do kadry Polski w 2004 roku
  6. Żeńskiej drużynie juniorek i III ligi siatkówki KS „Dalin” za:
    • VII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych, oraz awans do finału o wejście do II ligi - 2004
    • II miejsce w Mistrzostwach Polski Gimnazjów - 2004
    • III miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych - 2003
    • III miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – 2003
    • VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Gimnazjów – 2003
  7. UKS „Jedynka” przy SP nr 1 w Tokarni za:
    • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Szkół im. Kardynała Wyszyńskiego - 2004
    • I miejsce w Turnieju im. G. Grochala - 2004
    • III miejsce w Małopolsce w Turnieju im. M. Wielgusa - 2004
    • I miejsce w el. strefowych – śląsk-małpolska – w Turnieju im. M. Wielgusa – Kamienica 2004
    • V miejsce w Polsce, w Ogólnopolskim Turnieju im. M. Wielgusa – w turnieju bierze udział, corocznie, ok. 1500 drużyn z całej Polski. – 2004
  8. Edwardowi Łaskiemu – działaczowi sportowemu – prezesowi sekcji piłki nożnej KS „Gościbia” za:
    • Przewodzenie i wyprowadzenie z głebokiego kryzusu sekcji piłki nożnej KS „Gościbia” Sułkowice – obecnie sekcja liczy 175 osób i prowadzi szkolenie w sześciu kategoriach wiekowych, w sezonie 2001/2002, drużyna seniorów, uzyskała awans do V ligi.
    • Działalność organizatorską i społeczną poza Klubem – przygotowuje i przeprowadza imprezy podczas których prowadzone są akcje zbierania pieniędzy dla ciężko chorych dzieci dzięki czemu udało się sfinansowac bardzo kosztowne leczenie i zakupić potrzebny sprzęt dla niepełnosprawnego dziecka
    • Pięciokrotne przygotowanie i przeprowadzenie Turnieju Firm Powiatowych - dochód z tych imprez był przeznaczony na wspomaganie dzieci niepełnosprawnych.
    • Zorganizowanie jubileuszu 80 – lecia KS „Gościbia” – imprezy prestiżowej i o dużym odźwięku w środowisku.
    • Reprezentowanie Powiatu w Mistrzostwach Polski Radnych – w 2004 drużyna Radnych z Powiatu Myslenickiego, z jego udziałem, zajeła 2 m w Polsce.
    • Fachowość, skromność, szacunek i uznanie w środowisku.



W dziedzinie sportowych osiągnięć nagrody za 2005 rok przyznano:
  1. Andrzej Pułka - zawodnik i trener pływania, za m.in. :
    • III miejsce w IV, Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu Długodystansowym - Bagry 2005
    • I miejsce w Międzynarodowym Maratonie Pływackim Rożnów 2005
    • I miejsce Puchar Trzech Pływackim - 2005
    • I miejsce w zawodach pływackich VAE VICTIS - Kozy 2004
    • II miejsce w IV Międzynarodowym Maratonie Pływackim o Puchar Zalewu w Klimkówce
    • Oraz inne sukcesy wychowanków Pana Pułki na pływalniach Małopolski
  2. Teofila Górka - nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej, za m. in. :
    • I miejsce UKS "Andrusy" - dziewczęta, w etapie powiatowym, wojewódzkim i II miejsce w półfinałach ogólnopolskich X Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. M. Wielgusa - 2005
    • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt MZPN - 2006
    • V miejsce w Halowych Mistrzostwach Małopolski Młodziczek w Piłce Nożnej - 2006
    • II miejsce dziewcząt w Małopolskiej Lidze Młodziczek MZPN Kraków - 2005/2006
    • Odznaczona Złotą Odznaką Krakowskiedo Okręgowego Związku Piłki Nożnej
    • Inicjator powstania, założyciel i prezes UKS "Andrusy" przy ZPO w Lipniku
    • Oraz wiele innych osiągnięć uczniów i zawodników Pani Górki, na szczeblu powiatu
  3. Urszula Łętocha - biegaczka narciarska SKS Osieczany m. in. za:
    • Mistrzostwo Polski w kat. Szkół Podstawowych - Kluszkowce, marzec 2006
    • 12 startów i 12 zwycięstw w sezonie narciarskim 2005/2006
    • m.in. Bieg Gąsieniców, Mistrzostwa Malopolski, Zawody Ligi Zakopiańskiej, Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego, Memoriał im. K. Bubuli i inne.
  4. Tomasz Trzeboński - nauczyciel w ZPO w Krzywaczce, trener UKS "Plon", czynny zawodnikw MTB - masters, oraz w długodystansowych biegach narciarskich i maratonach rowerowych m.in za:
    • Puchar Szlaku Solnego II i III miejsce
    • Puchar Tarnowa I miejsce
    • Wyścig Jurajski III miejsce
    • Zawodniczka Anna Plichta zajęła IV miejsce w challangu MZKol za 2005 r
    • Pozyskiwanie środków na działalność UKS "Plon"
    • Organizowanie zawodów w MTB
    • Wolontariusz w stowarzyszeniu "Kolonia" w Harbutowicach
    • Przekazał na rzecz klubów i szkół sześć zestawów strojów pikarski po 15 kopletów, które pozyskał ze Szwajcarskiego klubu FC Biel - Bienne
    • Opiekun drużyny z ZPO w Krzywaczce w Turniejach BRD - sukcesy na szczeblu Małopolski.
    • Organizuje i propaguje sport, zdrowy tryb życia, jest zaangażowany w swoją pracę i lubiany przez młodzież.
  5. Maciej Buksiak - zawodnik cyklotrialu za:
    • III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Trialu Rowerowym
    • III miejsce w Wyścigu Nadziei Olimpijskich trial Tarnawa Dolna
    • II miejsce Puchar Wiosny Zawiercie 2005
    • I miejsce Małopolska Młodzieżowa Liga Trialu
  6. Marcin Buksiak - zawodnik cyklotrialu za:
    • Brązowy medal Mistrzostw Polski w kat. par - 2004
    • Aktualny klubowy Wicemistrz Polski
    • III miejsce kolarskie Mistrzostwa Polski w kat. par
  7. Arkadiusz Sukta zapaśnik za:
    • I miejsce Międzywojewódzki Turniej Młodzików
    • I miejsce Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Młodzików
    • I miejsce Wojwódzkie Mistrzostwa Młodzików
    • I miejsce Międzynarodowy Turniej Barbórkowy
    • III miejsce Turniej im R. Dworoka
    • Brązowy medal w X Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym UKS
  8. Drużyna siatkówki ZSO w Myślenicach za:
    • I miejsce w Małopolskiej Licealiadzie w Siatkówce Dziewcząt



W dziedzinie sportowych osiągnięć nagrody za 2006 rok przyznano:
  1. Józef Tylek - trener LKS "Iskra" Głogóczów - MTB, za m.in. :
    • założenie i zbudowanie od podstaw grupy kolarkiej LKS "Iskra" w Głogoczowie
    • ukształtowanie takich zawodników jak: Anna Szafraniec, Tomasz Sikora, Adrian Rzeszutko - zwycięzców wielu wyścigów Ogólnopolskich i Miedzynarodowych, uczestników najważniejszych umprez kolarskich
    • uzyskanie miana najlepszej "niezawodowej" grupy kolarskiej MTB w Polsce
    • wychowanie całego szeregu innych zawodników odnoszących sukcesy nie tylko w Małopolsce ale i na arenach kolarskich całej Polski
    • umiejętność odnoszenia sukcesów i równą walkę z najlepszymi mimo nieporównywalnych możliwości finansowych
  2. Ryszard Szpakiewicz - trener zapasów KS "Dalin", za m. in. :
    • wychowanie wielu młodych zapaśników odnoszących sukcesy na matach zapaśniczych całej Polski
    • w tym reprezentanta Polski - Macieja Szatana - uczestnika ME kadetów
    • jego zapaśnicy zdobywali złote medale m. in. W Międzynarodowym Turnieju Barbórkowym, Miedzynarodowym Turnieju R. Dworoka, Ogólnopolskim Turnieju UKS-ów, Turnieju im. W. Ruska i wielu innych Turniejach
  3. Rafał Majka - kolarz szosowy, uczeń SMS w Świdnicy m. in. za:
    • zwycięstwa w szeregu Ogólnopolskich wyścigów kolarskich
    • uczestnictwo w Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata
    • powołanie do Kadry Narodowej
    • reprezentowanie Polski na trasach kolarskich w Europie
  4. Grzegorz Lech - trener judo m. in. za:
    • wpółzałożenie i prowadzenie sekcji judo w TG "Sokół"
    • wychowanie wielu zawodników odnoszących sukcesy na matach Małopolski i na arenie Ogólnopolskiej
    • M. Szostak - III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Szczytno 2006
    • M.Szostak - V miejsce w Pucharze Polski
    • doktor nauk o wychowaniu fizycznym, adiunkt w Zakładzie Teorii i Metodyki Sportów Walki AWF w Krakowie.
  5. Tomasz Sikora - kolarz MTB, nauczyciel, trener m. in. za:
    • VI miejsce w Mistrzostwach Polski MTB kat. elite
    • I miejsce w Challange Małopolski kat. elite
    • V miejsce w Challange Ogólnopolskim kat. elite (wyprzedzony tylko przez 4 "zawodowców" - reprezentantów Polski)
    • szereg zwycięstw w wyścigach na szczeblu Ogólnopolskim i Małopolskim
    • godne reprezentowanie Powiatu na trasach kolarskich całej Polski
    • najlepszy "niezawodowy" kolarz MTB w Polsce
    • umiejętność łączenia sportu wyczynowego z nauką - absolwent AWF, nauczyciel i trener
  6. Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z Krzczonowa za:
    • pionierskie działania, na terenie Powiatu, w dziedzinie sportu niepełnosprawnych
    • Małopolski Mityng Olimpiad Specjalnych - złoty, srebrny i brązowy medal wychowanków
    • VII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych - srebro (kula - Naskręt), brąz (chód na 25 km- Płoskonka), brąz (bieg na 400 m - Luberda)
  7. SKS "Osieczany" m. in za:
    • Propagowanie i organizowanie szkolenia sportowego w biegach narciarskich
    • Wychowanie wielu zawodniczek i zawodników osiągających sukcesy na arenie ogólnopolskiej w przeszłości - Janusz i Henryk Zięba - reprezentanci Polski w biathlonie oraz współczesnie - Sylwia Jaśkowiec, Urszula Łetocha czy Maria Skałka - Mistrzynie Polski i reprezentantki Polski
    • Wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej w sezonie 2006/2007 - zwycięstwa w biegach przełajowych, ulicznych oraz narciarskich w całej Polsce
    • Wyłonienie grupy zdolnych zawodniczek i zawodników rokujących nadzieje na sukcesy w przyszłości
  8. Rafał Sukta, Grzegorz Klęp, Robert Nosal, Sławomir Jaśkowiec - zapaśnicy KS "Dalin" m. in. za:
    • III miejsce Ogólnopolski Turniej UKS-ów
    • II miejsce Ogólnopolski Turniej im. R. Dworoka
    • I miejsce Ogólnopolski Turniej im. R. Dworoka
    • II miejsce Miedzynarodowy Turniej Barbórkowy
    • I miejsce Miedzynarodowy Turniej Barbórkowy
    • Wiele innych sukcesów w turniejach rangi międzywojewódzkiej
    • Godne reprezentowanie Powiatu na matach zapaśniczych całej Polski



W dziedzinie sportowych osiągnięć nagrody za 2007 rok przyznano:

Stanisław Rusnak - zawodnik, trener, sędzia narciarski, nagrodzony m.in. za: reprezentowanie Polski na Światowych Igrzyskach Osób po Transplantacji, zdobycie tytułu Mistrza Świata, wszechstronny talent sportowy, udział w zawodach zimowych i letnich, wychowanie wielu świetnych narciarzy biegowych w czasie pracy trenerskiej, hart ducha, siłę woli i charakter.

Stanisław Bzowski - zawodnik, działacz piłkarski i sportowy, zasłużony i odznaczony przez MZPN i LZS, nagrodzony m.in. za: aktywną działalność sportową i społeczną w środowisku lokalnym, reprezentowanie Powiatu w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Radnych.

Polski Związek Wędkarski - Koło Myślenice, nagrodzony m.in. za: sukcesy w wędkarstwie muchowym na arenie międzynarodowej i krajowej, rozsławianie Ziemi Myślenickiej i Powiatu, wiele innych zwycięstw Koła i zawodników w ogólnopolskich zawodach w wędkarstwie muchowym (m.in. mistrzostwo Polski zdobyte przez Piotra Wróbla trzy razy z rzędu, uczestnictwo Łukasza Ostafina w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy).

Andrzej Gablankowski - nauczyciel, zawodnik i trener wioślarstwa, autor publikacji o strechingu w treningu sportowym, pracownik Zakładu Metodyki Wychowania Fizycznego AWF w Krakowie, "człowiek historia", ceniony i szanowany w środowisku sportowym, nauczycielskim i akademickim, nagrodzony m.in. za: zdobycie kilkunastu medali Mistrzostw Polski w wioślarstwie, reprezentowanie Polski i członkostwo kadry olimpijskiej w wioślarstwie, zdobycie przez jego zawodników, w latach 1966 - 1980 kilkudziesięciu medali Mistrzostw Polski oraz reprezentowanie Polski na najważniejszych imprezach sportowych (w tym Olimpiady), wychowanie trzech olimpijczyków (Zdzisław Bromek, Andrzej Skowroński, Maria Dzieża - Trzyna).

UKS "Katana" - klub judo, nagrodzony m. in. za: propagowanie i nauczanie judo od 1984 roku, wychowanie wielu zawodników odnoszących sukcesy na matach Małopolski i na arenie ogólnopolskiej (trener Jacek Bugajski), za kształtowanie postaw i charakterów, działalność wychowawczą i propagatorską (pokazy judo w kraju i za granicą).

Drużyna łuczniczek MGOKiS Dobczyce, prowadzona przez Krzysztofa Włosika - trenera łucznictwa, reprezentanta Polski i olimpijczyka, drużyna nagrodzona m. in. za: zdobycie III miejsca w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów oraz za indywidualne sukcesy (Renata Leśniak - I miejsce w HMP młodzieżowców, Ewelina Olesek - III miejsce w HMP juniorów, Ewelina Machajska - I miejsce w HMP juniorów, Renata Leśniak została powołana do reprezentacji Polski na Halowych Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów - Turyn 2008).

Zbigniew Lijewski - trener, zawodnik i działacz KS "Dalin", prawie 40 lat związany z klubem, trener koordynator w Małopolskim Związku Piłki Nożnej - Podokręg Myślenice, nagrodzony m.in. za: doprowadzenie drużyny juniorów starszych do ligi międzywojewódzkiej (najwyższa klasa rozgrywkowa w kategorii juniorów starszych), za Halowe Mistrzostwo Krakowa w sezonie 2007/2008, wychowanie wielu zawodników powoływanych do reprezentacji Małopolski i drużyny seniorskiej "Dalinu", za fachowość, skromność, powszechne uznanie i szacunek w środowisku.

Stanisław Sukta - zawodnik, trener, sędzia i działacz szachowy, nagrodzony m. in. za: założenie i prowadzenie MLK Szachowego - doprowadzenie Klubu do udziału w II lidze szachowej, współorganizowanie i organizowanie szeregu zawodów szachowych, propagowanie szachów, jako sportu i sposobu spędzania wolnego czasu, za wychowanie wielu świetnych szachistów z klasami i normami szachowymi, notowanych w ogólnopolskich rankingach szachowych, za 30 letnią pracę dla organizowania i propagowania szachów na terenie naszego Powiatu.

Drużyna Juniorów KS "Dalin" nagrodzona m. in. za: zdobycie Halowego Mistrzostwa Krakowa w sezonie 2007/08, pokonując zespoły Wisły, Cracovii, Hutnika, Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz za zajmowanie czołowych lokat w rozgrywkach ligowych - Liga Międzywojewódzka Juniorów Starszych, za wzmacnianie drużyny seniorów KS "Dalin" w rozgrywkach IV ligi i duży udział w awansie do IIl ligi.





Jan Stankiewicz
Free Joomla Templates