Ślub zbliża się już wielkimi krokami, a Wam nadal brakuje wspólnej koncepcji dotyczącej dekoracji na sali weselnej? Mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość: nawet jeżeli Wasze przyjęcie to szalona mieszanka stylu boho i glamour w jednym, dekoracje sali weselnej Postwood mogą sprawić, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i – co ważne – świetnie zaprezentuje się na zdjęciach!

Napisy, których nie może zabraknąć na Waszym weselu

Ostatnie lata pokazują, że napisy jako dekoracja sali weselnej to silny trend. Co więcej, obecnie nadal tego rodzaju ozdoby są bardzo na czasie. Napisy świetnie prezentują się na zdjęciach, a ponadto po ślubie również będą stanowić dla Was wspaniałą pamiątkę. Obręcz z hasłem „Miłość” umiejscowiona nad stołem Państwa Młodych nawiązuje wprost do tego, co ważne, a w otoczeniu pięknych kwiatów lub po prostu lampek LED czy choinkowych będzie prezentować się wspaniale. Tak naprawdę nie trzeba wiele, aby udekorować pięknie salę weselną. Można zrobić to niewielkim kosztem, a przy tym bardzo efektownie. Drewniane dekoracje na sali weselnej to bardzo interesująca opcja ze względu na ich uniwersalny charakter. Drewno pasuje do każdego stylu, więc obawa, że nie dopasujecie ozdób idealnie praktycznie nie istnieje.

Dekoracje sali weselnej Postwood: pełna personalizacja

Lubicie personalizację? Ozdoby na salę weselną mogą być przygotowane specjalnie dla Was. Dzięki temu będą naprawdę wyjątkowe. Spersonalizowana obręcz na sali weselnej to miły akcent i ciekawa ozdoba. Możecie zamówić dekorację z własnymi imionami, które potem będą mogły zdobić Wasz salon lub znaleźć się w innym miejscu w domu – uroczo będą wyglądać np. nad kominkiem. Oprócz obręczy na uwagę zasługują również napisy wykonane z drewna. Ciekawym pomysłem – zwłaszcza przy estetyce boho będzie też girlanda wieniec z imionami. Miłośnicy stylu amerykańskiego mogą być zachwyceni opcją zamówienia napisu z nazwiskiem. „Państwo Kowalscy” przy stole prezydialnym to naprawdę ciekawa opcja.

Co jeszcze warto wziąć pod uwagę? Dekoracje sali w praktyce

Starając się o dekorację sali weselnej, warto mieć na uwadze fakt, iż nie tylko stół Pary Młodej oraz ścianka za nimi będzie przedmiotem uwagi gości. Jeżeli zamówiliście modny ostatnio tzw. słodki stół, napis w rodzaju „Candy Bar” albo „Słodkości Donuts” będzie jak najbardziej stosowny. Aby całość prezentowała się jeszcze ciekawiej, warto dokupić pikery do babeczek. Przykładowe w formie serduszek prezentują się interesująco, a po przyjęciu weselnym będzie można je wykorzystać ponownie – np. przy okazji kolacji walentynkowej, rocznicy ślubu czy urodzin.