Własny samochód to bardzo duże udogodnienie dla szerokiego grona ludzi. Nic w tym dziwnego, ponieważ przy pomocy pojazdów mechanicznych każdy ma możliwość bezproblemowego pokonywania dalszych, jak również krótszych dystansów. Dzięki samochodom możliwe jest przewożenie osób, a także wielu typów towarów i przedmiotów. Nie każdego jest jednak stać na kupno nowego pojazdu z salonu. W takiej sytuacji opłacalną i rozsądną opcją jest kupno używanego samochodu. Pojazdy z rynku wtórnego, szczególnie w przypadku młodszych modeli, nadal charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością oraz dodatkowo ich ceny nie są tak wysokie, w porównaniu z nowymi autami z salonu. Jeśli mimo to kupno używanego pojazdu jest nadal zbyt kosztowne to dobrym wyjściem jest zakup takiego pojazdu na raty. Sporo ciekawych ofert można znaleźć w firmie Longo Poland, która cieszy się coraz większą popularnością na rynku wtórnym pojazdów.

Oferta firmy Longo Poland i jej mocne strony

Firma Longo Poland może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży handlu używanymi samochodami. Jej oferta jest bardzo szeroka i obejmuje różne popularne marki oraz modele samochodów. Klienci tej firmy mają więc dostęp do ofert obejmujących pojazdy, takie jak na przykład:

Te oraz inne marki pojazdów, a także spora oferta modeli sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie bez większych problemów znaleźć samochód używany dopasowany do istotnych potrzeb. Dodatkowo asortyment jest stale poszerzany tak, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom wtórnego rynku pojazdów. Atutem tej oferty jest oczywiście możliwość rozbicia ceny zakupu samochodu na dogodne raty dopasowane do wymagań i możliwości finansowych kupującego.

Wygodne opcje finansowania zakupu auta

Warto pamiętać, że firma Longo Poland zapewnia swoim klientom możliwość indywidualnej analizy sytuacji finansowej i dopasowania wysokości miesięcznych rat do własnych potrzeb i możliwości. To oznacza, że każdy powinien mieć ułatwioną drogę do wejścia w posiadanie swojego wymarzonego, wysokiej jakości samochodu używanego. Oczywiście istnieje możliwość kupna takiego samochodu za gotówkę płacąc od razu pełną cenę, jednak jeśli kogoś nie stać na takie rozwiązanie to do wyboru pozostają dwie podstawowe, poniższe opcje finansowania:

  • Leasing auta używanego – w ramach tej oferty klient podaje wartość samochodu oraz kwotę zaliczki i okres obowiązywania umowy. W ten sposób wyliczana jest kwota miesięcznej raty. Opcja leasingu jest szczególnie polecana klientom, którym udało już się zaoszczędzić pieniądze na zaliczkę.
  • Pożyczka samochodowa – drugim modelem finansowania oferowanym przez Longo.pl jest pożyczka samochodowa. W ramach tej oferty podawana jest wartość pojazdu i okres spłaty po czym można poznać swoją miesięczną ratę. Dzięki temu kupna auta mogą dokonać również osoby, które nie posiadają żadnych środków na zaliczkę.

Różne opcje finansowania sprawiają, że każdy ma możliwość znalezienia auta i oferty finansowej pasującej do konkretnego budżetu.

O czym jeszcze warto pamiętać w przypadku oferty z Longo.pl?

Firma Longo Poland oferuje swoim klientom pojazdy używane, które są utrzymane w bardzo dobrym stanie. Posiadają one książkę z historią serwisowania, a ich przebieg jest rzeczywisty. Samochody takie są również na gwarancji. Warto więc zdecydować się na tę ofertę, ponieważ dzięki niej można uzyskać porządne auto na uczciwych warunkach.